Drewlin – Oferta

Działamy na terenie całego kraju świadcząc swoje usługi z największą precyzją oraz dokładnością. Doradzamy naszym klientom najlepsze produkty, które idealnie spełniają ich oczekiwania. Produkty te są wykonane na indywidualne zamówienie.

 

Meble Kuchenne wykonujemy pod każdy wymiar i wymagania klienta. Ze względu na bardzo duży dostęp materiałów z jakich robimy nasze meble kuchenne staramy się doradzać te najlepsze, po to aby stworzone przez nas meble były funkcjonalne i trwałe na długie lata.

wejdź zobacz

Meble sypialniane wykonujemy z litego drewna dzięki czemu są bardzo trwałe i solidne. Wykończenie takich mebli można wzbogacić w różnego rodzaju frezy nadając im stylowego wyglądu. Wzór jak i wybarwienie mebli według wymagań klienta. Staramy się aby wykonane przez nas meble sypialniane były wygodne i służyły przez długie lata. br>
wejdź zobacz

Do produkcji drzwi wewnętrznych i zewnętrznych wykorzystujemy wyłącznie elementy litego drewna klejonego warstwowo dzięki czemu są solidne i trwałe. Drzwi wyposażone są z ościeżnicę regulowaną co w efekcie daje nam dobrą estetykę wykończenia. Rodzaj drewna z jakich mają być wykonane drzwi, wzór i kolor według wymagań klienta.

wejdź zobacz

Przy wykonywaniu różnego rodzaju zabudowy lub szaf przesuwnych staramy się doradzać klientom tak aby przeznaczone miejsce zagospodarować jak najlepiej. Materiałów z których wykonujemy szafy przesuwne jest bardzo dużo, często stosowane powiązania płyt laminowanych ze szkłem, fornirem, bambusem itp. System firmy ALUPROFIL stosowany w szafach przesuwnych jest bardzo dobrej jakości, ze względu na łożyskowane gumowe wózki dolne i górne drzwi suwają się lekko i cicho.

wejdź zobacz

Download mp3